عطیه ایلانلو

ما که هستیم

سلام من عطیه ایلانلو هستم مدیر این وبسایت آموزشی

در حال حاضر دانشجو رشته روانشناسی ، عضو سازمان نظام روانشناسی ایران و کوچ و مدرس در زمینه توسعه ی مهارتهای مطالعه و یادگیری بدون فراموشی هستم .

خیلی خوشحالم که میتوانم به دانش آموزان ، دانشجویان و دوستداران کتاب و اهل مطالعه کمک کنم تا بتوانند موثر تر مطالعه کنند و کتابهای بیشتر و مفید تری بخوانند.

به امید روزیکه مردم ایران کتاب خون ترین مردم دنیا بشوند.

دوست دار شما عطیه ایلانلو

اطلاعات بیشتر

آموزش های ما

آموزشهای این سایت در زمینه ی توسعه ی مهارتهای فردی و فنون مطالعه ی موثر ارائه میشود

اطلاعات بیشتر
عطیه ایلانلو

داستان ما

عطیه ایلانلو در گذر زمان

از وقتی یادم میاد مامانم برام کتاب میخرید و بابام برام قصه تعریف میکرد

از دوران کودکیم انقدر علاقه مند به کتابا بودم که بهترین تفریحم این بود که برم و کتاب بخرم

دقیقا الانم بهترین تفریح و بهترین کادو برای من کتابهایی هستن که دوستشون دارم

من عاشق کتاب و کتاب خوندنم برای همینم خیلی دوست داشتم که بتونم کتابای زیادی رو که دوستشون دارم زودتر بخونم و بهتر به خاطر بسپارم ، اما روش مناسبی بلد نبودم و فکر میکردم به مرور کتاب خوندن چقدر میتونه سخت باشه .

اما بعد از اینکه متوجه شدم میشه به شیوه ی موثر تر کتاب خوند ، وقتی متوجه شدم میشه سریع تر کتاب خوند و وقتی متوجه شدم که میشه بهتر مطالب رو یادگرفت و به یاد آورد ، رفتم و شروع کردم به یادگرفتن مهارتهایی که کمک کرد تا من به یک کتاب خوان حرفه ای تبدیل بشم.

و بعد از سالها مطالعه و آموختن در زمینه مهارتهای مطالعه و یادگیری بدون فراموشی و مطالعه در زمینه عملکرد مغز و راهکارهای تمرکز و تقویت حافظه ، توانستم آنچه که آموختم و مطالعه کردم را بصورت یک آموزش منسجم در کارگاههای مهارت های مطالعه و تندخوانی با دوستان اهل مطالعه به اشتراک بگذارم و به دانش آموزان و دانشجویان و افراد زیادی کمک کردم تا بتوانند به شیوه موثری با کتابها ارتباط برقرار کنند و به قول خودم با کتابها آشتی کنند.

دوست دارم به همه ی کسایی که مثل من عاشق کتابن کمک کنم که موثر تر کتاب بخونن و از مطالعه کردن لذت ببرن

اطلاعات بیشتر