عطیه ایلانلو

سلام من عطیه ایلانلو هستم مدیر این وبسایت آموزشی

در حال حاضر دانشجو رشته روانشناسی ، عضو انجمن روانشناسی ایران و کوچ و مدرس در زمینه توسعه ی مهارتهای مطالعه و یادگیری بدون مرز هستم .

خیلی خوشحالم که میتوانم به دانش آموزان ، دانشجویان ، مدیران و متخصصان و دوستداران کتاب و اهل مطالعه کمک کنم تا بتوانند موثر تر مطالعه کنند و کتابهای بیشتر و مفید تری بخوانند.

من در طول دوره های جامع یادگیری بدون مرز ، هرآنچه که منجر به مطالعه ی باکیفیت و لذت بخش میشود را با عشق و علاقه در اختیار شرکت کننده های دوره قرار میدهم ، تا بتوانند مطالعه با کیفیت ، لذت بخش ، فعال و متمرکز را تجربه کنند و از اطلاعاتی که از کتابها دریافت میکنند نهایت استفاده را ببرند.

به امید روزیکه مردم ایران کتاب خون ترین مردم دنیا بشوند.

دوست دار شما عطیه ایلانلو

آموزشها، مقالات و موضوعات ارائه شده در این سایت در زمینه ی توسعه ی مهارتهای فردی و فنون مطالعه ی موثر میباشد

مهارت مطالعه موثر
عطیه ایلانلو

عطیه ایلانلو در گذر زمان

از وقتی یادم میاد مامانم برام کتاب میخریدند و بابام برام قصه تعریف میکرد

از دوران کودکیم انقدر علاقه مند به کتابا بودم که بهترین تفریحم این بود که برم و کتاب بخرم

دقیقا الانم بهترین تفریح و بهترین کادو برای من کتابهایی هستن که دوستشون دارم

من عاشق کتاب و کتاب خوندنم برای همینم خیلی دوست داشتم که بتونم کتابای زیادی رو که دوستشون دارم زودتر بخونم و بهتر به خاطر بسپارم ، اما روش مناسبی بلد نبودم و فکر میکردم به مرور کتاب خوندن چقدر میتونه سخت باشه .

اما بعد از اینکه متوجه شدم میشه به شیوه ی موثر تر کتاب خوند ، وقتی متوجه شدم میشه سریع تر کتاب خوند و وقتی متوجه شدم که میشه بهتر مطالب رو یادگرفت و به یاد آورد ، رفتم و شروع کردم به یادگرفتن مهارتهایی که کمک کرد تا من به یک کتاب خوان حرفه ای تبدیل بشم.

و بعد از سالها مطالعه و آموختن در زمینه مهارتهای مطالعه و یادگیری و مطالعه در زمینه عملکرد مغز و راهکارهای تمرکز و تقویت حافظه ، توانستم آنچه که آموختم و مطالعه کردم را بصورت یک آموزش منسجم در دوره جامع یادگیری بدون مرز با دوستان اهل مطالعه به اشتراک بگذارم و به دانش آموزان و دانشجویان و  مدیران متخصصین و افراد زیادی کمک کردم تا بتوانند به شیوه موثری با کتابها ارتباط برقرار کنند و به قول خودم با کتابها آشتی کنند.

دوست دارم به همه ی کسایی که مثل من عاشق کتابن کمک کنم که موثر تر کتاب بخونن و از مطالعه کردن لذت ببرند

همین که شرکت کنندگان دوره های من از آموزشها راضی هستند و با آموزشهای دوره جامع در جدیدی برای کتاب خوندن و عاشق کتاب شدن به روشون باز میشه برای من انرژی بخش و ارزشمنده

عاشق کتاب خوندنم ، آدمهارو هم عاشق کتاب خوندن میکنم